(Episode.54) - Pester a unit testování PowerShellu s Jakubem Jarešem

16. 10. 2019 / 00:44:38

Co se stane, když spojíte Powershell a Unit Testy? Framework Pester! A my jsme si o tomto frameworku popovídali přímo s jeho autorem Jakub Jarešem, který je také Microsoft MVP. Mluvili jsme nejen o tom, jaké výhody má PowerShell a v čem ho Pester rozšiřuje, ale také o tom, jak se udržuje OpenSource projekt a jak je možné na něm vydělat nějaké peníze.

Těšíme se na Vaše komentáře, přání, připomínky, které můžete psát na info@dotnetpodcast.cz. A pokud se Vám díl líbil, budeme rádi, když nám koupíte kávu na https://www.buymeacoffee.com/dotnetcezet. Nově nás najdete i na Instagramu https://www.instagram.com/dotnetpodcastcz/

Odkazy:

Twittery atd.:

Pokud nechcete, aby vám unikla nová epizoda, odebírejte RSS: https://bit.ly/netcz-podcast-rss, sledujte nás na Twitteru: https://twitter.com/dotnetcezet i instagramu: https://www.instagram.com/dotnetpodcastcz/ nebo na Apple Podcasts a také na Spotify.

Hudba pochází od Little Glass Men: https://freemusicarchive.org/music/Little_Glass_Men/

Kupte nám kafeKupte nám kafe

Odebírejte nás

Přestože můžete pravidelně navštěvovat náš web, případně SoundCloud, přeci jen je jednodušší přihlásit si odběr v některé z podcastových aplikací.

Jsme na iTunes, Spotify, Google Podcasts a asi na všech ostatních podcastových aplikacích. Jste-li ze staré školy, máme i RSS.

Sociálně nás můžete pronásledovat na Twitteru.

Máte zajímavé téma, o které byste se chtěli podělit s našimi posluchači? Připomínky? Komentáře? Pochvaly?

Napište nám