(Episode.61) - Datově řízená továrna s Michalem Horáčkem

5. 2. 2020 / 00:56:42

V přízemí pražského Microsoftu je k vidění demoukázka, jak by mohlo vypadat několik součástí továrny řízené daty. Instalaci, kterou společně s Microsoftem vytvořily dvě desítky partnerských firem, má na starosti Michal Horáček, který ji s námi podrobně prošel. Kromě toho má Michal v rukávu přehršel konkrétních případů využití moderních technologií a cloudu ve výrobě. Je cílem nahradit dělníky a vyrábět pouze roboticky? Dá se do datové plaformy zapojit i soustruh z přelomu tisíciletí? A proč by to firmy mělo zajímat? Na tyto i další otázky odpovídáme v tomto spíše vizionářském díle (přestože všechny technologie už jsou k dispozici a některé z nich i k vidění právě v Microsoftu).

Dejte nám vědět, jak vidíte budoucnost průmyslu vy. Napište nám na e-mail nebo Twitter.

Těšíme se na vaše komentáře, přání i připomínky, které můžete psát na info@dotnetpodcast.cz. A pokud se vám díl líbil, budeme rádi, když nám koupíte kávu na https://www.buymeacoffee.com/dotnetcezet. Nově nás najdete i na Instagramu https://www.instagram.com/dotnetpodcastcz.

Odkazy:

Twittery atd.:

Pokud nechcete, aby vám unikla nová epizoda, odebírejte RSS: https://bit.ly/netcz-podcast-rss, sledujte nás na Twitteru: https://twitter.com/dotnetcezet nebo na Apple Podcasts a také na Spotify.

Hudba pochází od Little Glass Men: https://freemusicarchive.org/music/Little_Glass_Men/

Kupte nám kafeKupte nám kafe

Odebírejte nás

Přestože můžete pravidelně navštěvovat náš web, případně SoundCloud, přeci jen je jednodušší přihlásit si odběr v některé z podcastových aplikací.

Jsme na iTunes, Spotify, Google Podcasts a asi na všech ostatních podcastových aplikacích. Jste-li ze staré školy, máme i RSS.

Sociálně nás můžete pronásledovat na Twitteru.

Máte zajímavé téma, o které byste se chtěli podělit s našimi posluchači? Připomínky? Komentáře? Pochvaly?

Napište nám