(Episode.63) - Mikroslužby, AKS a Azure Service Fabric s Tomášem Hercegem

3. 3. 2020 / 00:57:29

Když jsme nedávno potkali Tomáše Hercega na meetupu, otevřeli jsme téma Kubernetes, AKS a Service Fabric - hlavně tedy to, jaké jsou mezi nimi rozdíly a k čemu se která technologie hodí. A protože by byla škoda o tyto informace ochudit naše posluchače, nahráli jsme s Tomášem celý díl na toto téma. Dozvíte se tak, kdy má smysl uvažovat o mikroslužbách, jaké jsou silné a taky slabé stránky Kubernetes i Service Fabric, jak probíhá vývoj (jestli se s nimi dá třeba pracovat i lokálně), co nasazování, testování apod.

Jak jste na tom vy? Napište nám, jestli už jste rozsekali své aplikace do mikroslužeb, případně který orchestrátor/technologii jste zvolili.

Těšíme se na vaše komentáře, přání i připomínky, které můžete psát na info@dotnetpodcast.cz. A pokud se vám díl líbil, budeme rádi, když nám koupíte kávu na https://www.buymeacoffee.com/dotnetcezet. Nově nás najdete i na Instagramu https://www.instagram.com/dotnetpodcastcz.

Odkazy:

Twittery atd.:

Pokud nechcete, aby vám unikla nová epizoda, odebírejte RSS: https://bit.ly/netcz-podcast-rss, sledujte nás na Twitteru: https://twitter.com/dotnetcezet nebo na Apple Podcasts a také na Spotify.

Hudba pochází od Little Glass Men: https://freemusicarchive.org/music/Little_Glass_Men/

Kupte nám kafeKupte nám kafe

Odebírejte nás

Přestože můžete pravidelně navštěvovat náš web, případně SoundCloud, přeci jen je jednodušší přihlásit si odběr v některé z podcastových aplikací.

Jsme na iTunes, Spotify, Google Podcasts a asi na všech ostatních podcastových aplikacích. Jste-li ze staré školy, máme i RSS.

Sociálně nás můžete pronásledovat na Twitteru.

Máte zajímavé téma, o které byste se chtěli podělit s našimi posluchači? Připomínky? Komentáře? Pochvaly?

Napište nám