(Episode.65) - Pracujeme na dálku s Vojtou a Martinem

21. 4. 2020 / 00:56:37

Svět zachvátila koronavirová pandemie a my, jako většina lidí z IT, pracujeme z domova. A protože nejsme úplnými nováčky v oblasti práce na dálku, připravili jsme pro vás shrnutí toho, jak pracujeme, jaké nástroje využíváme a co bychom doporučili, pokud začínáte. V tomto díle si povídáme sami dva o tom, jak máme postavené své “domácí kanceláře” (možná se budete divit, že to není nic super sofistikovaného), jak řešit, když nejste doma sami (velmi aktuální), jaké nástroje na vzdálenou komunikaci máme v rukávu a jak je používáme ke spolupráci napříč časovými zónami. Dotkneme se také produktivity při práci z domova, probereme problematiku izolace a samoty, dozvíte se, co posloucháme při práci za hudbu apod.

Je toho dost, ale určitě jsme nepokryli všechno, proto budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se s prací na dálku vypořádáváte vy (pokud tak pracujete) a jaké triky používáte, abyste se z toho nezbláznili :)

Těšíme se na vaše komentáře, přání i připomínky, které můžete psát na info@dotnetpodcast.cz. A pokud se vám díl líbil, budeme rádi, když nám koupíte kávu na https://www.buymeacoffee.com/dotnetcezet. Nově nás najdete i na Instagramu https://www.instagram.com/dotnetpodcastcz.

Odkazy:

Twittery atd.:

Pokud nechcete, aby vám unikla nová epizoda, odebírejte RSS: https://bit.ly/netcz-podcast-rss, sledujte nás na Twitteru: https://twitter.com/dotnetcezet nebo na Apple Podcasts a také na Spotify.

Hudba pochází od Little Glass Men: https://freemusicarchive.org/music/Little_Glass_Men/

Kupte nám kafeKupte nám kafe

Odebírejte nás

Přestože můžete pravidelně navštěvovat náš web, případně SoundCloud, přeci jen je jednodušší přihlásit si odběr v některé z podcastových aplikací.

Jsme na iTunes, Spotify, Google Podcasts a asi na všech ostatních podcastových aplikacích. Jste-li ze staré školy, máme i RSS.

Sociálně nás můžete pronásledovat na Twitteru.

Máte zajímavé téma, o které byste se chtěli podělit s našimi posluchači? Připomínky? Komentáře? Pochvaly?

Napište nám